Hasta Yorumları

Hasta Yorumları

 • Kerime Hava Sevinç — 14.09.2021

  YorumKayınvalidemi yaptığı diz protez ameliyatları ile öncelikle ikinci kez yürüme imkanı sağlayan Doçent Dr. Hasan GÖÇER' e sonsuz tsk ederim. O kadar uzun yol aldık ki beraber aileden gibi olduk yeri geldi kendisini gece gündüz aradık. Diz protez ameliyatı ile birlikte ön diz bağını da tamir yaptı her iki ameliyatımızda cok güzel gecti ona sonsuz minnetarım Allah cc kendisinden razı olsun. Samsundan sevgiler

 • Selami Akpınar — 24.04.2021

  YorumBen sol uyluk fibromixsoid sarkom nedeniyle aynı bölgecen 4 sefer ameliyat oldum. 2002-2014 arasında 12 sene kadar kontrol hastası olarak kaldım. Hayat amacımın kalmadıgı bir dönemde Hasan hocamla tanıştım. Hasan hocam '' bu hastalıktan kurtulabilirmişsin, halada kurtulabilirsin. Birgün ameliyatlık bir durumun olursa gel senin ameliyatını ben yaparım'' dediği ve beni tekrardan yaşamanın güzelliklerine döndürdüğü günden beri ona dua ediyorum. 7 yıldır Hasan hocamın hastasıyım ve onun kontrol ve tavsiyeleriyle hastalık takibi yapıyorum. Önerdigi tedaviyi oluyorum. Bana, dolaylı şekilde eşime ve çocuklarıma inanç verdigi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi çok iyi bir hekim ve mükemmel bir insan. Samsunda yaşıyorum ama Hasan hocam Türkiyenin neresine giderse gitsin, gidip onu bulacagım ve kontrol takiplerimi onunla yapacagım. Verdiginiz yaşama sevinci ve Umut için teşekkürler

 • Zehra Pekgöz — 3.03.2021

  YorumDoğuştan Her 2 Kalçamda Çıkıklık Vardı , Hasan Hocamıza Ameliyat Oldum , Güzel Ve Başarılı Sonuçlar Aldım Hocamızdan , Hastalarına İlgi Ve Alakasından Çok Memnunuz. Hocamıza Teşekkür ederim Başarılarının Devamını Diliyorum.

 • Zehra Pekgöz — 3.03.2021

  Yorum Hasan hocanın hastasıyım doğuştan her iki kalçada çıkıklık vardı 2016 yılında çok ağrı sancı feryatla çaldık Hasan hocamızın kapısını hocam ameliyatlarımızı yaptı , Başarılı Sonuç Aldık , Her Türlü İlgi Alaka , Güvenini , Gördük Hocamızın. Hocamıza Teşekkür Ediyorum, Başarılarının Devamını Diliyorum.

 • Erkan Coşkun — 2.03.2021

  Yorum2018 yılında dev hücreli kemik tümörü teşhisi konuldu dizim için, ameliyat sonrası çok ağrım oldu, tümör ile yaşasam da bu ağrıları çekmesem diyecek kadar çoktu, fakat 2 yıl üzerine tekrar nüksetti ve bende dostlarım tavsiyesi üzerine Hasan Bey'le tanıştım, kendisinin eli ne kadar hafif mi derler bilemiyorum aynı yerden ikinci kez ameliyat olmama rağmen diş ağrısı kadar bir ağrı çekmeden iyileşme sürecini yaşadım. Kendisi hem insani ilişkiler hemde meslek tecrübesi bakımından bize güven verdi. Kendisine hayır dualarımızı iletiyor mesleğinde başarılar diliyorum.

 • Muhammet Saracoğlu — 2.03.2021

  YorumHasan hocama ameliyat olali 15 ay oldu ameliyat oncesi tetkitlerde ameliyatta ve ameliyat sonrasi kontrollerde cok ilgili deneyimli ,tecrubeli bir doktor . Kendisine gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz ben cok memnun kaldim iyiki varsınız hocam başarılarınızın devamini dilerim.

 • Test Adı Soyadı — 17.09.2020

  YorumLorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.